Co je to?
Definice odborného termínu, slova Stud. Co znamená pojem Stud z kategorie Psychologie?

Co je to Stud? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Stud

Stud neboli ostych je vlastnost, kdy se člověk cítí velmi nesvůj v situacích, které subjektivně vnímá jako značně nepříjemné. Může to být např. převlékání ve společné šatně, ale i nutnost mluvit před větším počtem lidí, potřeba někoho neznámého oslovit atd. Stydliví lidé mívají nízké sebevědomí a sebehodnocení.

Význam slova, termín, co je to Stud? Definice odborného termínu, slova Stud. Co znamená pojem Stud z kategorie Psychologie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Stud? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Stud je v sekci Psychologie

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, Psychologie, co to je, informace, popis, definice, popis, formulace, slovo, význam, Psychologie, přesný výraz, slovník, synonymum

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Stud? resp. co je to Stud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stud, odpověď na dotaz co je to Stud?. Víte např. kdo to je Vokalista? Znáte a víte kdo je Abiturient? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Stud i v jiných kategoriích (než Psychologie). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.