Co je to?
Definice odborného termínu, slova Stud. Co znamená pojem Stud z kategorie Psychologie?

Co je to Stud? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Stud

Stud neboli ostych je vlastnost, kdy se člověk cítí velmi nesvůj v situacích, které subjektivně vnímá jako značně nepříjemné. Může to být např. převlékání ve společné šatně, ale i nutnost mluvit před větším počtem lidí, potřeba někoho neznámého oslovit atd. Stydliví lidé mívají nízké sebevědomí a sebehodnocení.

Význam slova, termín, co je to Stud? Definice odborného termínu, slova Stud. Co znamená pojem Stud z kategorie Psychologie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Stud můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Stud je v sekci Psychologie

Klíčová slova: informace, význam slova, vysvětlení, Psychologie, heslo, význam pojmu, význam, synonymum, slovo, popis, definice, co znamená, Psychologie, přesný výraz, popis

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Stud? resp. co je to Stud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stud, odpověď na dotaz co je to Stud?. Víte např. kdo to je Vokalista? Znáte a víte kdo je Abiturient? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.