Co je to?
Definice odborného termínu, slova Stud. Co znamená pojem Stud z kategorie Psychologie?

Co je to Stud? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Stud?

Stud neboli ostych je vlastnost, kdy se člověk cítí velmi nesvůj v situacích, které subjektivně vnímá jako značně nepříjemné. Může to být např. převlékání ve společné šatně, ale i nutnost mluvit před větším počtem lidí, potřeba někoho neznámého oslovit atd. Stydliví lidé mívají nízké sebevědomí a sebehodnocení.

Význam slova, termín, co je to Stud? Definice odborného termínu, slova Stud. Co znamená pojem Stud z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Stud s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Stud je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: vysvětlení, Psychologie, wiki, popis, význam pojmu, význam, definice, pojem, co to je, formulace, slovo, Psychologie, přesný význam, popis, Stud

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Stud? resp. jaká je definice termínu Stud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stud, odpověď na dotaz co je to Stud?. Víte např. kdo to je Vokalista? Znáte a víte kdo je Abiturient? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.