Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Štěstí. Co znamená pojem Štěstí z kategorie Psychologie?

Co to je Štěstí? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Štěstí?

Vnitřní osobní pocit spokojenosti a trvalého naplnění života. Pocit štěstí a blaženosti je u každého člověka trochu jiný, pro někoho symbolem štěstí bohatství a blahobyt, pro jiného rodina nebo osobní svoboda. V jiném smyslu vnímáme štěstí i jako konkrétní radostnou událost v životě, na které většinou nemáme žádnou nebo minimální zásluhu, například výhra v loterii.

Význam slova, termín, co je to Štěstí? Odborný termín, výraz, slovo Štěstí. Co znamená pojem Štěstí z kategorie Psychologie?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Štěstí se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: informace, co to je, vysvětlení, slovník, význam pojmu, Psychologie, přesný význam, význam, wiki, Psychologie, Štěstí, definice, slovo, formulace, heslo, termín

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Štěstí? resp. jaký je přesný význam slova Štěstí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štěstí, odpověď na dotaz co je to Štěstí?. Víte např. kdo to je Janek Ledecký? Znáte a víte kdo je Tajemník? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.