Co je to?
Definice výrazu, termínu Sentiment. Co znamená odborný pojem Sentiment z kategorie Psychologie?

Co je to Sentiment? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Sentiment?

Sentiment je intenzivní emocionální prožitek, vyvolaný nějakým podnětem, na nějž nemáme reakci zcela pod kontrolou. Sentiment může být jak pozitivní, tak negativní, ale spíše se používá v pozitivním smyslu. Někteří lidé mají k sentimentu větší sklony a podléhají mu např. při sledování romantických filmů nebo pokud zažijí cokoliv dojemného.

Význam slova, termín, co je to Sentiment? Definice výrazu, termínu Sentiment. Co znamená odborný pojem Sentiment z kategorie Psychologie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Sentiment) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Sentiment patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: co znamená, Psychologie, přesný význam, Sentiment, slovník, termín, heslo, význam slova, wiki, popis, formulace, Sentiment, co to je, přesný výraz, synonymum, informace

Co označuje termín Sentiment? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Sentiment (franc. z lat. sentimentum, cítění, cit) znamená cit, silné a bezprostřední hnutí mysli, náklonnost nebo odpor, který není závislý na rozumové úvaze. Vyvolává kladné nebo záporné osobní zaujetí, které může být přechodné nebo trvalé a nepodléhá zcela vědomé kontrole.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Sentiment? resp. co je to Sentiment? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sentiment, odpověď na dotaz co je to Sentiment?. Víte např. kdo to je Albín? Znáte a víte kdo je Mašgiach? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Sentiment hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?