Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Rituál. Co znamená pojem Rituál z kategorie Psychologie?

Co to je Rituál? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Rituál?

Rituál je název pocházející z latiny a označující určitý způsob chování, který se zakládá na tradicích a prověřených normách či pravidlech. Rituál bývá nazýván také ceremoniálem nebo obřadem.
Může se jednat o činnosti jednoduché i složité a týkající se jednotlivců, celých společenství, organizací, podniků, skupin a podobně. Díky ceremoniím se cílů dosáhne jednáním, které má správnou posloupnost a správně se zde provádějí požadované činnosti. Jde tedy o určité stereotypy. Rituály se vyskytují v celé živočišné říši.

Význam slova, termín, co je to Rituál? Odborný termín, výraz, slovo Rituál. Co znamená pojem Rituál z kategorie Psychologie?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Rituál? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Rituál se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: popis, slovo, co to je, Psychologie, wiki, vysvětlení, slovník, Rituál, informace, synonymum, přesný význam, význam slova, co znamená, heslo, přesný výraz, význam

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Rituál? resp. jaká je definice slova Rituál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rituál, odpověď na dotaz co je to Rituál?. Víte např. kdo to je Petr Kellner? Znáte a víte kdo je Bohumil Kartous? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Psychologie). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..