Co je to?
Definice výrazu, termínu Půvab. Co znamená odborný pojem Půvab z kategorie Psychologie?

Co je to Půvab? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Půvab?

Půvab je pojmenování vlastnosti něčeho hezkého, příjemného nebo kladným způsobem výjimečného. Pro tuto vlastnost je pak půvabný předmět nebo osoba zdrojem kladných citů. Jedná se o zcela individuální záležitost, půvab může mít pro každého jedince něco jiného.
U člověka se často mluví o osobním půvabu, o krásném těle nebo duševních vlastnostech a příjemném vystupování a chování. Tato vlastnost se označuje také jako charizma.

Význam slova, termín, co je to Půvab? Definice výrazu, termínu Půvab. Co znamená odborný pojem Půvab z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Půvab můžete sdílet s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Půvab je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: wiki, přesný význam, synonymum, Půvab, co znamená, Psychologie, vysvětlení, heslo, slovník, přesný výraz, informace, význam slova, význam pojmu, formulace, definice, termín

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Půvab? resp. co vlastně znamená slovo Půvab? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Půvab, odpověď na dotaz co je to Půvab?. Víte např. kdo to je Michal David? Znáte a víte kdo je Ivan Medek? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Psychologie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.