Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Psychohygiena. Co znamená pojem Psychohygiena z kategorie Psychologie?

Co to je Psychohygiena? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Psychohygiena?

Psychohygiena je vědní obor, nazývaný také duševní hygiena. Psychohygiena učí člověka, jak by si měl ochraňovat a posilovat své duševní zdraví a jak odolávat škodlivým vlivům z vnějšího prostředí.
Podle psychohygieny by si člověk měl upravit svůj životní styl tak, aby na něj neměly velký vliv nepříznivé podmínky a aby se naopak naučil žít způsobem směřujícím k duševní rovnováze. Psychohygiena také ukazuje, jaké duševní potíže je možno očekávat a jak se jim dá předcházet či je zvládat.

Význam slova, termín, co je to Psychohygiena? Odborný termín, výraz, slovo Psychohygiena. Co znamená pojem Psychohygiena z kategorie Psychologie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Psychohygiena je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: význam, definice, význam slova, Psychologie, Psychohygiena, heslo, pojem, popis, Psychohygiena, formulace, slovo, termín, přesný význam, význam pojmu, co to je, co znamená

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Psychohygiena? resp. co znamená Psychohygiena? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Psychohygiena, odpověď na dotaz co je to Psychohygiena?. Víte např. kdo to je Katolík? Znáte a víte kdo je Marie Terezie? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.