Co je to?
Definice výrazu Představa. Co znamená odborný pojem Představa z kategorie Psychologie?

Co to je Představa? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Představa

Představa je pojem doslovně přeložený z němčiny. Termín zahrnuje poměrně širokou skupinu obrazových nebo obsahových vjemů, z který si lidské vědomí utváří určité téma. Tvorba a obsah představ závisí na předcházejících zkušenostech, zážitcích a schopnosti vnímání. Ovlivňuje je také kreativita, vlastní vědomí a další osobní vlastnosti.
Některé představy lze těžko vyjádřit slovně, ovšem na jejich základě dokáže člověk odlišovat a určovat jevy a hledat souvislosti nebo tvořit návrhy a uplatnit svou fantazii a tvůrčí schopnosti.

Význam slova, termín, co je to Představa? Definice výrazu Představa. Co znamená odborný pojem Představa z kategorie Psychologie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Představa je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: co znamená, Představa, přesný význam, definice, wiki, co to je, vysvětlení, slovník, heslo, formulace, význam, význam pojmu, přesný výraz, informace, Představa, slovo

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Představa? resp. jaký je význam slova Představa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Představa, odpověď na dotaz co je to Představa?. Víte např. kdo to je Dermatolog? Znáte a víte kdo je Lenka Klicperová? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!