Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nuda. Co znamená pojem Nuda z kategorie Psychologie?

Co je to Nuda? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Nuda

Nuda je psychologický termín pro duševní stav, který je velmi nepříjemný a naštěstí pouze přechodný. Postižený člověk má pocit naprostého nezájmu o věci, kterým se obvykle věnoval. Má potíže se soustředěním, a i když si přeje věnovat se obvyklým činnostem, nedokáže se pro ně nadchnout.
Typickým projevem nudy je nespokojenost a rozmrzelost, člověk se cítí unavený, má špatnou až depresivní náladu. Tento stav může nastat i bez zjevného důvodu.

Význam slova, termín, co je to Nuda? Odborný výraz, definice slova Nuda. Co znamená pojem Nuda z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Nuda sdílejte s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Nuda je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: slovo, Psychologie, termín, synonymum, Psychologie, co to je, význam pojmu, wiki, co znamená, heslo, Nuda, popis, slovník, Nuda, pojem, informace

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Nuda? resp. co to je Nuda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nuda, odpověď na dotaz co je to Nuda?. Víte např. kdo to je Jan Palach? Znáte a víte kdo je Jindřich Šídlo? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Psychologie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.