Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mobbing. Co znamená pojem Mobbing z kategorie Psychologie?

Co je to Mobbing? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Mobbing

Teror na pracovišti nebo psychoteror se také nazývá slovem mobbing, které pochází z angličtiny. Jedná se souhrnně o nejrůznější formy komplikování života na pracovišti. Typickým rysem pro takové chování je rafinovanost, skrytost a zákeřnost. Existují různé metody, jak určit, zda se jedná o mobbing.
V rámci některých pojetí se mezi mobbing zařazuje i sexuální obtěžování na pracovišti. Jakousi podskupinu mobbingu pak tvoří bossing, což je teror na pracovišti v podání nadřízeného pracovníka. Mobbing se dělí do pěti kategorií a čtyř fází.

Význam slova, termín, co je to Mobbing? Definice odborného termínu, slova Mobbing. Co znamená pojem Mobbing z kategorie Psychologie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Mobbing? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Mobbing je v sekci Psychologie

Klíčová slova: co znamená, heslo, wiki, definice, formulace, vysvětlení, slovo, význam pojmu, Psychologie, slovník, pojem, synonymum, co to je, popis, Mobbing, význam

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Mobbing? resp. co znamená slovo Mobbing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mobbing, odpověď na dotaz co je to Mobbing?. Víte např. kdo to je Koroner? Znáte a víte kdo je Jan Cemper? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?