Co je to?
Výraz, termín, definice slova Láska. Co znamená odborný pojem Láska z kategorie Psychologie?

Co je to Láska? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Láska

Velmi silná emoce, která vyjadřuje vztah ke druhé bytosti či věci. Velká náklonnost k určitému objektu , hluboký osobní vztah. Láska může mít nejrůznější významy od vztahu dvou lidí, ale také vztahu například k vlasti nebo k bohu či ke zvířeti. Láska má i fyzickou podobu, která znamená sex, pohlavní styk. Z filozofického pohledu je láska vnímána jako lidská ctnost, ve smyslu lásky k lidem.

Význam slova, termín, co je to Láska? Výraz, termín, definice slova Láska. Co znamená odborný pojem Láska z kategorie Psychologie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Láska se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: Láska, synonymum, vysvětlení, pojem, co to je, informace, wiki, význam pojmu, slovo, význam slova, přesný výraz, Psychologie, slovník, přesný význam, definice, formulace

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Láska? resp. co znamená Láska? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Láska, odpověď na dotaz co je to Láska?. Víte např. kdo to je Aristokratka? Znáte a víte kdo je Švagr? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?