Co je to?
Výraz, termín, definice slova Láska. Co znamená odborný pojem Láska z kategorie Psychologie?

Co je to Láska? Význam slova

Co znamená termín Láska? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Velmi silná emoce, která vyjadřuje vztah ke druhé bytosti či věci. Velká náklonnost k určitému objektu , hluboký osobní vztah. Láska může mít nejrůznější významy od vztahu dvou lidí, ale také vztahu například k vlasti nebo k bohu či ke zvířeti. Láska má i fyzickou podobu, která znamená sex, pohlavní styk. Z filozofického pohledu je láska vnímána jako lidská ctnost, ve smyslu lásky k lidem.

Význam slova, termín, co je to Láska? Výraz, termín, definice slova Láska. Co znamená odborný pojem Láska z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Láska) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Láska patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: slovo, co to je, Psychologie, význam pojmu, přesný význam, popis, slovník, vysvětlení, wiki, heslo, definice, termín, Psychologie, co znamená, pojem, význam

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Láska? resp. co označuje slovo Láska? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Láska, odpověď na dotaz co je to Láska?. Víte např. kdo to je Tomáš Baldýnský? Znáte a víte kdo je Švagr? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Láska hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?