Co je to?
Definice výrazu Kyberšikana. Co znamená odborný pojem Kyberšikana z kategorie Psychologie?

Co to je Kyberšikana? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kyberšikana?

S rozvojem moderní doby se slovníky obohacují o řadu nových výrazů, které dříve nebylo možné znát. Jedním z takových výrazů je i kyberšikana. Jedná se o druh psychologického útlaku, jenž využívá jako prostředek elektronické přístroje. Některé projevy mohou spadat do kategorie trestných činů.
Nejčastějšími projevy mohou být obtěžující či útočné e-maily a SMS zprávy, vytváření stránek shazujících konkrétní osobu nebo třeba nahrání ponižujícího obsahu na veřejně přístupné místo v rámci internetu. V poslední době se přijímají zákony, které by měly kyberšikanu omezit nebo úplně vymýtit.

Význam slova, termín, co je to Kyberšikana? Definice výrazu Kyberšikana. Co znamená odborný pojem Kyberšikana z kategorie Psychologie?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Kyberšikana doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kyberšikana se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: význam slova, synonymum, formulace, popis, wiki, význam pojmu, informace, vysvětlení, co znamená, Psychologie, přesný význam, Kyberšikana, slovník, termín, slovo, Kyberšikana

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kyberšikana? resp. jaká je definice slova Kyberšikana? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyberšikana, odpověď na dotaz co je to Kyberšikana?. Víte např. kdo to je Martin Stropnický? Znáte a víte kdo je Albín? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Psychologie. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.