Co je to?
Definice výrazu, termínu Kognitivní. Co znamená odborný pojem Kognitivní z kategorie Psychologie?

Co je to Kognitivní? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Kognitivní

Kognitivní je slovo z oblasti lidské psychiky, poznávacích procesů, procesů chápání, získávání informací a jejich zpracování. Termín se často používá v psychologii, sociologii, filozofii a dalších vědách. Vznikají zde různé kognitivní teorie, zkoumají se poznávací funkce.
Ty patří k hlavním oblastem psychiky člověka, s jejich pomocí probíhá, vnímání, jednání, reakce i vykonání různých úkolů.

Význam slova, termín, co je to Kognitivní? Definice výrazu, termínu Kognitivní. Co znamená odborný pojem Kognitivní z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Kognitivní můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kognitivní je v sekci Psychologie

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, význam, přesný výraz, formulace, wiki, synonymum, pojem, Kognitivní, definice, význam slova, co znamená, co to je, přesný význam, heslo, slovo

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Kognitivní? resp. co znamená výraz Kognitivní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kognitivní, odpověď na dotaz co je to Kognitivní?. Víte např. kdo to je Transgender? Znáte a víte kdo je Aragorn? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Psychologie. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.