Co je to?
Definice výrazu Infantilismus. Co znamená odborný pojem Infantilismus z kategorie Psychologie?

Co to je Infantilismus? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Infantilismus?

Infantilismus znamená dětinskost. Jedná o takové chování, které je neadekvátní vzhledem k věku dotyčné osoby, neodpovídá mu. Určitý věk by s sebou měl nést vyspělost nejen ve smyslu fyzickém, ale i psychickém. Dětinské chování se může občas vyskytnout u pubescentů, kdy to ale může být pouhá recese. Pro dětinské chování je charakteristické přílišné podléhání emocím a nízká míra sebekontroly.

Význam slova, termín, co je to Infantilismus? Definice výrazu Infantilismus. Co znamená odborný pojem Infantilismus z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Infantilismus je v sekci Psychologie

Klíčová slova: synonymum, wiki, Infantilismus, slovo, Infantilismus, definice, heslo, význam, slovník, formulace, Psychologie, termín, pojem, Psychologie, co to je, co znamená

Co označuje termín Infantilismus? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Infantilismus (z lat. infans, doslova nemluvně) označuje většinou různé vývojové poruchy, případně infantilní čili „dětinské“ jednání.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Infantilismus? resp. co se přesně ukrývá za slovem Infantilismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Infantilismus, odpověď na dotaz co je to Infantilismus?. Víte např. kdo to je Aranžér? Znáte a víte kdo je Mluvčí? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Infantilismus hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.