Co je to?
Definice odborného termínu, slova Frigidita. Co znamená pojem Frigidita z kategorie Psychologie?

Co je to Frigidita? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Frigidita?

Frigidita je označení pro závažnou poruchu sexuální touhy. Vyskytuje se především u žen. Frigidní žena nemá zájem o sex, bývá pohlavně chladná, nereaguje na pohlavní dráždění a necítí vzrušení. Frigidita může ženu provázet od začátku sexuálního života. Někdy postihne ženu po porodu nebo těžké nemoci. Také výchova, narušené partnerské vztahy, sociální problémy nebo psychický šok mohou frigiditu způsobit. Léčba je možná tehdy, podaří – li se odhalit, co bylo spouštěčem tohoto stavu.

Význam slova, termín, co je to Frigidita? Definice odborného termínu, slova Frigidita. Co znamená pojem Frigidita z kategorie Psychologie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Frigidita s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Frigidita patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: slovo, wiki, formulace, popis, přesný výraz, pojem, co to je, slovník, význam slova, heslo, význam, co znamená, Frigidita, termín, význam pojmu, informace

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Frigidita? resp. co znamená Frigidita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frigidita, odpověď na dotaz co je to Frigidita?. Víte např. kdo to je Megan Fox? Znáte a víte kdo je Fyzická osoba? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.