Co je to?
Definice odborného termínu, slova Flegmatik. Co znamená pojem Flegmatik z kategorie Psychologie?

Co je to Flegmatik? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Flegmatik?

Flegmatik patří mezi čtyři základní druhy temperamentů. Člověk s tímto temperamentem nejlépe odpovídá pojmenování stabilní introvert. Podle starých Hippokratových teorií je nejdůležitější tělní tekutinou, která flegmatika ovlivňuje, hlen. Flegmatika charakterizuje mírumilovnost, vyrovnanost, lhostejnost, spolehlivost a ovládání. Emoce příliš nezapojuje a problémy řeší s klidem.

Význam slova, termín, co je to Flegmatik? Definice odborného termínu, slova Flegmatik. Co znamená pojem Flegmatik z kategorie Psychologie?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Flegmatik) můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Flegmatik patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, formulace, co to je, význam pojmu, význam, wiki, popis, termín, slovo, popis, co znamená, přesný výraz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Flegmatik? resp. jaká je definice slova Flegmatik? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flegmatik, odpověď na dotaz co je to Flegmatik?. Víte např. kdo to je Endokrinolog? Znáte a víte kdo je Urolog? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Psychologie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde