Co je to?
Definice odborného termínu, slova Flegmatik. Co znamená pojem Flegmatik z kategorie Psychologie?

Co je to Flegmatik? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Flegmatik?

Flegmatik patří mezi čtyři základní druhy temperamentů. Člověk s tímto temperamentem nejlépe odpovídá pojmenování stabilní introvert. Podle starých Hippokratových teorií je nejdůležitější tělní tekutinou, která flegmatika ovlivňuje, hlen. Flegmatika charakterizuje mírumilovnost, vyrovnanost, lhostejnost, spolehlivost a ovládání. Emoce příliš nezapojuje a problémy řeší s klidem.

Význam slova, termín, co je to Flegmatik? Definice odborného termínu, slova Flegmatik. Co znamená pojem Flegmatik z kategorie Psychologie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Flegmatik můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Flegmatik je v sekci Psychologie

Klíčová slova: slovník, popis, Psychologie, přesný význam, co to je, termín, význam pojmu, wiki, význam slova, definice, slovo, popis, vysvětlení, co znamená, synonymum

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Flegmatik? resp. jaká je definice termínu Flegmatik? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flegmatik, odpověď na dotaz co je to Flegmatik?. Víte např. kdo to je Endokrinolog? Znáte a víte kdo je Urolog? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Psychologie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde