Co je to?
Definice odborného termínu, slova Flegmatik. Co znamená pojem Flegmatik z kategorie Psychologie?

Co je to Flegmatik? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Flegmatik?

Flegmatik patří mezi čtyři základní druhy temperamentů. Člověk s tímto temperamentem nejlépe odpovídá pojmenování stabilní introvert. Podle starých Hippokratových teorií je nejdůležitější tělní tekutinou, která flegmatika ovlivňuje, hlen. Flegmatika charakterizuje mírumilovnost, vyrovnanost, lhostejnost, spolehlivost a ovládání. Emoce příliš nezapojuje a problémy řeší s klidem.

Význam slova, termín, co je to Flegmatik? Definice odborného termínu, slova Flegmatik. Co znamená pojem Flegmatik z kategorie Psychologie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Flegmatik? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Flegmatik je v sekci Psychologie

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, definice, informace, formulace, přesný význam, slovník, heslo, Flegmatik, Psychologie, synonymum, význam pojmu, termín, pojem, slovo, co znamená

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Flegmatik? resp. co znamená Flegmatik? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flegmatik, odpověď na dotaz co je to Flegmatik?. Víte např. kdo to je Natalie Portman? Znáte a víte kdo je Čeledín? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Psychologie). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde