Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Emoce. Co znamená pojem Emoce z kategorie Psychologie?

Co to je Emoce? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Emoce?

Emoce jsou označení z oblasti psychologie. Emoce neboli city jsou procesy, které patří k prožívání člověka. Emoce je specifický způsob prožívání, který může být doprovázen i tělesnými změnami jako jsou smích, pláč a jiné. Emoci tvoří tři základní složky – cítění, motorika a fyziologické změny. Citové stavy mohou být příjemné nebo nepříjemné. Emoce jsou značně individuální a jejich podstata, funkce a působení nejsou zcela objasněny. Emoce člověku umožňují získat znovu rovnováhu, která byla přechodně narušena.

Význam slova, termín, co je to Emoce? Odborný termín, výraz, slovo Emoce. Co znamená pojem Emoce z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Emoce s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Emoce je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: synonymum, co to je, termín, popis, přesný význam, definice, význam slova, slovo, Emoce, Psychologie, formulace, heslo, popis, vysvětlení, význam pojmu

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Emoce? resp. jaká je definice termínu Emoce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emoce, odpověď na dotaz co je to Emoce?. Víte např. kdo to je Rodinný příslušník? Znáte a víte kdo je Investor? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Emoce i v jiných kategoriích (než Psychologie). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.