Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Emoce. Co znamená pojem Emoce z kategorie Psychologie?

Co to je Emoce? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Emoce?

Emoce jsou označení z oblasti psychologie. Emoce neboli city jsou procesy, které patří k prožívání člověka. Emoce je specifický způsob prožívání, který může být doprovázen i tělesnými změnami jako jsou smích, pláč a jiné. Emoci tvoří tři základní složky – cítění, motorika a fyziologické změny. Citové stavy mohou být příjemné nebo nepříjemné. Emoce jsou značně individuální a jejich podstata, funkce a působení nejsou zcela objasněny. Emoce člověku umožňují získat znovu rovnováhu, která byla přechodně narušena.

Význam slova, termín, co je to Emoce? Odborný termín, výraz, slovo Emoce. Co znamená pojem Emoce z kategorie Psychologie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Emoce? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Emoce se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: význam, význam slova, přesný výraz, slovník, význam pojmu, definice, vysvětlení, synonymum, informace, Emoce, co to je, Emoce, heslo, termín, popis, pojem

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Emoce? resp. jaký je význam pojmu Emoce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emoce, odpověď na dotaz co je to Emoce?. Víte např. kdo to je Libertarián? Znáte a víte kdo je Kustod? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Psychologie). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.