Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Emoce. Co znamená pojem Emoce z kategorie Psychologie?

Co to je Emoce? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Emoce

Emoce jsou označení z oblasti psychologie. Emoce neboli city jsou procesy, které patří k prožívání člověka. Emoce je specifický způsob prožívání, který může být doprovázen i tělesnými změnami jako jsou smích, pláč a jiné. Emoci tvoří tři základní složky – cítění, motorika a fyziologické změny. Citové stavy mohou být příjemné nebo nepříjemné. Emoce jsou značně individuální a jejich podstata, funkce a působení nejsou zcela objasněny. Emoce člověku umožňují získat znovu rovnováhu, která byla přechodně narušena.

Význam slova, termín, co je to Emoce? Odborný termín, výraz, slovo Emoce. Co znamená pojem Emoce z kategorie Psychologie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Emoce sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Emoce je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, vysvětlení, význam, Psychologie, přesný výraz, popis, popis, termín, Emoce, informace, formulace, definice, co to je, slovník

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Emoce? resp. jaký je význam slova Emoce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emoce, odpověď na dotaz co je to Emoce?. Víte např. kdo to je Rodinný příslušník? Znáte a víte kdo je Investor? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.