Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dysfrenie. Co znamená pojem Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Co je to Dysfrenie? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Dysfrenie?

Dysfrenie je druh psychického onemocnění, kdy jsou postiženy všechny složky – citová, volní i rozumová. Často bývá označována i jako slabomyslnost nebo oligofrenie. Jedná se o vrozené snížení inteligence na různé úrovni.
Toto onemocnění vzniká často záněty mozku v průběhu vývoje plodu. Podle stupně postižení se je rozlišována debilita, imbecilita a idiocie. Idiocie je nejtěžším onemocněním, postižení potřebují trvalou péči. Další dva stupně postižení umožňují naučit se některým úkonům a někteří jedinci jsou soběstační.

Význam slova, termín, co je to Dysfrenie? Odborný výraz, definice slova Dysfrenie. Co znamená pojem Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dysfrenie se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Dysfrenie se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: wiki, popis, synonymum, Psychologie, heslo, Dysfrenie, formulace, vysvětlení, význam slova, definice, Dysfrenie, význam pojmu, význam, slovník, přesný význam, přesný výraz

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Dysfrenie? resp. co se skrývá pod slovem Dysfrenie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dysfrenie, odpověď na dotaz co je to Dysfrenie?. Víte např. kdo to je Tomio Okamura? Znáte a víte kdo je Jakub Zedníček? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Psychologie. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.