Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Důvěra. Co znamená pojem Důvěra z kategorie Psychologie?

Co to je Důvěra? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Důvěra

Důvěra je založena na spolehnutí se jednoho člověka na druhého, ochota riskovat budoucí děje, vlastní důvěryhodnost nebo čest tím, že jedinec bude důvěřovat jinému jedinci, kterého nemůže zkontrolovat a ani neřídí jeho činnost.
Důvěrou chce člověk většinou získat nějakou výhodu. Může být projevována jak člověku, tak nějakému inteligentnímu umělému systému. Vzhledem k tomu, že se jedná o něco, co se teprve odehraje, nelze mít nikdy jistý výsledek, vždy se jedná o určité riziko.

Význam slova, termín, co je to Důvěra? Odborný termín, výraz, slovo Důvěra. Co znamená pojem Důvěra z kategorie Psychologie?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Důvěra můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Důvěra je v sekci Psychologie

Klíčová slova: význam, co znamená, význam slova, význam pojmu, termín, heslo, informace, popis, slovo, slovník, vysvětlení, přesný význam, Důvěra, Psychologie, wiki, synonymum

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Důvěra? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Důvěra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Důvěra, odpověď na dotaz co je to Důvěra?. Víte např. kdo to je Numismatik? Znáte a víte kdo je Petr Vichnar? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Psychologie. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.