Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Důvěra. Co znamená pojem Důvěra z kategorie Psychologie?

Co to je Důvěra? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Důvěra

Důvěra je založena na spolehnutí se jednoho člověka na druhého, ochota riskovat budoucí děje, vlastní důvěryhodnost nebo čest tím, že jedinec bude důvěřovat jinému jedinci, kterého nemůže zkontrolovat a ani neřídí jeho činnost.
Důvěrou chce člověk většinou získat nějakou výhodu. Může být projevována jak člověku, tak nějakému inteligentnímu umělému systému. Vzhledem k tomu, že se jedná o něco, co se teprve odehraje, nelze mít nikdy jistý výsledek, vždy se jedná o určité riziko.

Význam slova, termín, co je to Důvěra? Odborný termín, výraz, slovo Důvěra. Co znamená pojem Důvěra z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Důvěra se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: Psychologie, Psychologie, význam slova, synonymum, definice, termín, přesný význam, heslo, Důvěra, vysvětlení, formulace, slovo, význam pojmu, co to je, co znamená, význam

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Důvěra? resp. jaký je význam slova Důvěra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Důvěra, odpověď na dotaz co je to Důvěra?. Víte např. kdo to je Hajný? Znáte a víte kdo je Petr Vichnar? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.