Co je to?
Definice výrazu Duše. Co znamená odborný pojem Duše z kategorie Psychologie?

Co to je Duše? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Duše

Nehmotný princip života, kterým se živé bytosti odlišují od ostatních neživých předmětů a věcí. Duše znamená zároveň nezaměnitelnou osobní identitu určitého jedince. Psychologie, věda o duši o ní mluví jako o vědomí nebo o mysli, zahrnující osobní jedinečné myšlení, mravní cítění odpovědnost a vztah k sobě samotnému.

Význam slova, termín, co je to Duše? Definice výrazu Duše. Co znamená odborný pojem Duše z kategorie Psychologie?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Duše? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Duše je v sekci Psychologie

Klíčová slova: slovo, přesný význam, popis, popis, formulace, Duše, heslo, přesný výraz, termín, vysvětlení, význam, definice, význam pojmu

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Duše? resp. jaký je význam slova Duše? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Duše, odpověď na dotaz co je to Duše?. Víte např. kdo to je Zikmund? Znáte a víte kdo je Ludvík Jagellonský? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Duše hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?