Co je to?
Definice výrazu Duše. Co znamená odborný pojem Duše z kategorie Psychologie?

Co to je Duše? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Duše

Nehmotný princip života, kterým se živé bytosti odlišují od ostatních neživých předmětů a věcí. Duše znamená zároveň nezaměnitelnou osobní identitu určitého jedince. Psychologie, věda o duši o ní mluví jako o vědomí nebo o mysli, zahrnující osobní jedinečné myšlení, mravní cítění odpovědnost a vztah k sobě samotnému.

Význam slova, termín, co je to Duše? Definice výrazu Duše. Co znamená odborný pojem Duše z kategorie Psychologie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Duše s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Duše se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: formulace, Psychologie, Duše, slovo, heslo, význam pojmu, slovník, popis, informace, termín, přesný výraz, co znamená, synonymum, popis, definice

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Duše? resp. jaká je definice slova Duše? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Duše, odpověď na dotaz co je to Duše?. Víte např. kdo to je Zikmund? Znáte a víte kdo je Ludvík Jagellonský? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Psychologie). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?