Co je to?
Definice výrazu Duše. Co znamená odborný pojem Duše z kategorie Psychologie?

Co to je Duše? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Duše?

Nehmotný princip života, kterým se živé bytosti odlišují od ostatních neživých předmětů a věcí. Duše znamená zároveň nezaměnitelnou osobní identitu určitého jedince. Psychologie, věda o duši o ní mluví jako o vědomí nebo o mysli, zahrnující osobní jedinečné myšlení, mravní cítění odpovědnost a vztah k sobě samotnému.

Význam slova, termín, co je to Duše? Definice výrazu Duše. Co znamená odborný pojem Duše z kategorie Psychologie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Duše s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Duše se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, definice, popis, Duše, formulace, význam slova, přesný význam, heslo, vysvětlení, význam, význam pojmu, pojem, Psychologie, Psychologie

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Duše? resp. jaká je definice slova Duše? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Duše, odpověď na dotaz co je to Duše?. Víte např. kdo to je Zikmund? Znáte a víte kdo je Ludvík Jagellonský? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?