Co je to?
Definice výrazu Deprivace. Co znamená odborný pojem Deprivace z kategorie Psychologie?

Co to je Deprivace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Deprivace?

Nedostatek uspokojení určité fyzické nebo psychické potřeby živé bytosti. Například nedostatek citu, lásky, přátelství, bezpečí a jiných smyslových podnětů a utrpení, jež z tohoto pociťovaného nedostatku pramení. Deprivace pochází z latinského slova privo – zbavit a předpony de znamenající něco někomu odpírat.

Význam slova, termín, co je to Deprivace? Definice výrazu Deprivace. Co znamená odborný pojem Deprivace z kategorie Psychologie?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Deprivace? Potom se o definici podělte s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Deprivace je v sekci Psychologie

Klíčová slova: popis, význam pojmu, termín, slovo, Psychologie, co znamená, informace, Deprivace, význam, co to je, význam slova, heslo, vysvětlení

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Deprivace? resp. co znamená slovo Deprivace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deprivace, odpověď na dotaz co je to Deprivace?. Víte např. kdo to je Reverend? Znáte a víte kdo je Láma? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Psychologie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.