Co je to?
Definice výrazu Deprivace. Co znamená odborný pojem Deprivace z kategorie Psychologie?

Co to je Deprivace? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Deprivace

Nedostatek uspokojení určité fyzické nebo psychické potřeby živé bytosti. Například nedostatek citu, lásky, přátelství, bezpečí a jiných smyslových podnětů a utrpení, jež z tohoto pociťovaného nedostatku pramení. Deprivace pochází z latinského slova privo – zbavit a předpony de znamenající něco někomu odpírat.

Význam slova, termín, co je to Deprivace? Definice výrazu Deprivace. Co znamená odborný pojem Deprivace z kategorie Psychologie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Deprivace) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Deprivace patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: heslo, slovo, vysvětlení, přesný význam, co to je, termín, Deprivace, Psychologie, přesný výraz, význam, formulace, Psychologie, co znamená, popis, synonymum, slovník

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Deprivace? resp. co znamená slovo Deprivace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deprivace, odpověď na dotaz co je to Deprivace?. Víte např. kdo to je Grázl? Znáte a víte kdo je Řeholník? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Deprivace v jiné sekci než Psychologie. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.