Co je to?
Definice výrazu Deprivace. Co znamená odborný pojem Deprivace z kategorie Psychologie?

Co to je Deprivace? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Deprivace?

Nedostatek uspokojení určité fyzické nebo psychické potřeby živé bytosti. Například nedostatek citu, lásky, přátelství, bezpečí a jiných smyslových podnětů a utrpení, jež z tohoto pociťovaného nedostatku pramení. Deprivace pochází z latinského slova privo – zbavit a předpony de znamenající něco někomu odpírat.

Význam slova, termín, co je to Deprivace? Definice výrazu Deprivace. Co znamená odborný pojem Deprivace z kategorie Psychologie?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Deprivace) můžete sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Deprivace patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: synonymum, Psychologie, slovník, význam pojmu, co to je, formulace, popis, význam, přesný výraz, popis, přesný význam, termín, pojem, Psychologie, význam slova

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Deprivace? resp. co znamená Deprivace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deprivace, odpověď na dotaz co je to Deprivace?. Víte např. kdo to je Reverend? Znáte a víte kdo je Láma? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Deprivace v jiné sekci než Psychologie. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.