Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cuckold. Co znamená pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Co je to Cuckold? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Cuckold?

Cuckold je druh sexuální praktiky či fantaze, ve které se muž dobrovolně stává podváděným. Vzrušuje se sledováním své ženy souložící s jiným mužem, je pouze divákem, nijak se nezapojuje. Samotné slovo cuckold se překládá jako kukačka.
Někdy si takový muž zcela odepírá styk, může při sexu pouze napomáhat a žena praktikuje sex pouze s milenci. Muž zastává submisivní úlohu, bývá zneužíván a ponižován.


Co je to Cuckold? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cuckold. Co znamená pojem Cuckold z kategorie Psychologie?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Cuckold? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Cuckold patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: terminologie, termín, odborné názvosloví, pojem, co znamená, lexikon, odborný výraz, definice, význam slova, co je to Cuckold?, přesný význam, přesný výraz, wiki, popis, slovo, názvosloví, terminus technicus, formulace


Pojem Cuckold je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Cuckold ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Cuckold ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Cuckold ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Cuckold ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Cuckold ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Cuckold ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cuckold například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Cuckold? resp. co je to Cuckold? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cuckold, odpověď na dotaz co je to Cuckold?. Víte např. kdo to je Milla Jovovich? Znáte a víte kdo je Laďka Něrgešová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.