Co je to?
Definice odborného termínu, slova Chtíč. Co znamená pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Co je to Chtíč? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Chtíč

Chtíč je druhem citu. Jedná se o velmi silnou touhu různých forem. Může se týkat různých oblastí života – lidského těla (touha po sexu, vědomostí, moci, jídla a dalších tužeb.
Pojem chtíč se často vyskytuje v náboženství, kde má toto označení negativní význam a je považováno za něco nemorálního. Kladný výraz pro morální touhu, která člověku přísluší, je pak vášeň.

Význam slova, termín, co je to Chtíč? Definice odborného termínu, slova Chtíč. Co znamená pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Chtíč se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Chtíč je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: Chtíč, informace, význam slova, slovo, Psychologie, Chtíč, heslo, termín, co to je, formulace, Psychologie, vysvětlení, význam, slovník, přesný výraz, popis

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Chtíč? resp. co se přesně ukrývá za slovem Chtíč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chtíč, odpověď na dotaz co je to Chtíč?. Víte např. kdo to je Mládek? Znáte a víte kdo je Renata Kalenská? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Chtíč i v jiných kategoriích (než Psychologie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?