Co je to?
Definice odborného termínu, slova Chtíč. Co znamená pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Co je to Chtíč? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Chtíč

Chtíč je druhem citu. Jedná se o velmi silnou touhu různých forem. Může se týkat různých oblastí života – lidského těla (touha po sexu, vědomostí, moci, jídla a dalších tužeb.
Pojem chtíč se často vyskytuje v náboženství, kde má toto označení negativní význam a je považováno za něco nemorálního. Kladný výraz pro morální touhu, která člověku přísluší, je pak vášeň.

Význam slova, termín, co je to Chtíč? Definice odborného termínu, slova Chtíč. Co znamená pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Chtíč se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: pojem, slovník, popis, Psychologie, co znamená, přesný význam, Chtíč, co to je, význam, význam pojmu, termín, přesný výraz, informace, wiki, slovo, Chtíč

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Chtíč? resp. jaký je přesný význam slova Chtíč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chtíč, odpověď na dotaz co je to Chtíč?. Víte např. kdo to je Rektor? Znáte a víte kdo je Renata Kalenská? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Chtíč hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?