Co je to?
Definice výrazu, termínu Cholerik. Co znamená odborný pojem Cholerik z kategorie Psychologie?

Co je to Cholerik? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Cholerik

Řecký myslitel Hippokrates již před začátkem našeho století objevil čtyři základní typy temperamentu a stanovil jim hlavní tělní tekutiny, které je ovlivňují. Žluč by podle této teorie měla nejvíce ovlivňovat cholerika. Jeho charakteristickými vlastnostmi jsou spolehlivost, impulzivnost, útočnost, nedůtklivost a stálost. Během života takřka nemění hlavní životní postoje a hodnoty. Jakmile problém vyřeší, už se k němu zpětně nevrací.

Význam slova, termín, co je to Cholerik? Definice výrazu, termínu Cholerik. Co znamená odborný pojem Cholerik z kategorie Psychologie?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Cholerik) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Cholerik patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: význam slova, definice, co znamená, slovo, wiki, Cholerik, formulace, Psychologie, význam, popis, informace, význam pojmu, popis, pojem, přesný výraz

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Cholerik? resp. co znamená Cholerik? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cholerik, odpověď na dotaz co je to Cholerik?. Víte např. kdo to je Angiolog? Znáte a víte kdo je Foniatr? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Cholerik hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.