Co je to?
Definice výrazu, termínu Cholerik. Co znamená odborný pojem Cholerik z kategorie Psychologie?

Co je to Cholerik? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Cholerik

Řecký myslitel Hippokrates již před začátkem našeho století objevil čtyři základní typy temperamentu a stanovil jim hlavní tělní tekutiny, které je ovlivňují. Žluč by podle této teorie měla nejvíce ovlivňovat cholerika. Jeho charakteristickými vlastnostmi jsou spolehlivost, impulzivnost, útočnost, nedůtklivost a stálost. Během života takřka nemění hlavní životní postoje a hodnoty. Jakmile problém vyřeší, už se k němu zpětně nevrací.

Význam slova, termín, co je to Cholerik? Definice výrazu, termínu Cholerik. Co znamená odborný pojem Cholerik z kategorie Psychologie?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Cholerik se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: význam, co znamená, co to je, význam slova, synonymum, wiki, slovník, vysvětlení, význam pojmu, termín, přesný význam, heslo, slovo, Psychologie, přesný výraz, definice

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Cholerik? resp. co to je Cholerik? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cholerik, odpověď na dotaz co je to Cholerik?. Víte např. kdo to je Básník? Znáte a víte kdo je Jack Rozparovač? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Cholerik v jiné sekci než Psychologie. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.