Co je to?
Definice odborného termínu, slova Charisma. Co znamená pojem Charisma z kategorie Psychologie?

Co je to Charisma? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Charisma

Jako charisma se označuje zvláštní osobnostní kouzlo. Slovo pochází z řečtiny a původně se jedná o náboženský pojem. V dnešní době se již charisma používá i ve společenských vědách nebo třeba managementu.
Charisma se může používat i v dalších významech, kdy se jedná o jednu z důležitých vlastností postav při počítačových či stolních hrách na hrdiny. Dále se s pojmem charisma můžete setkat i v sociologii nebo psychologii.

Význam slova, termín, co je to Charisma? Definice odborného termínu, slova Charisma. Co znamená pojem Charisma z kategorie Psychologie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Charisma se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Charisma je v kategorii Psychologie

Co znamená pojem Charisma? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Charisma (řec. χάρισμα obdarování, projev přízně) je zvláštní dar nebo rys osobní přitažlivosti a kouzla. Původně náboženský pojem se používá i ve společenských vědách, v managementu a podobně. Odtud charismatický, opírající se o takové mimořádné schopnosti, vyzařující charisma.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, Psychologie, popis, definice, přesný význam, co znamená, slovník, vysvětlení, slovo, význam pojmu, wiki, termín, heslo, pojem

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Charisma? resp. jaká je definice termínu Charisma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Charisma, odpověď na dotaz co je to Charisma?. Víte např. kdo to je Sluníčkář? Znáte a víte kdo je Anarchista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Charisma v jiné sekci než Psychologie. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.