Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Charakter. Co znamená pojem Charakter z kategorie Psychologie?

Co to je Charakter? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Charakter?

Charakter jednotlivce souvisí s temperamentem a strukturou osobnosti. Složka charakteru se podílí na chování a jednání člověka. Jedním z nejzásadnějších prvků charakteru je vztah člověka k sobě samému. Ze sebepojetí vyplývají hlavní složky, kterými jsou sebevědomí, sebehodnocení a sebepoznání. V přeneseném významu lze slovo charakter spojit i s neživou krajinou.

Význam slova, termín, co je to Charakter? Odborný termín, výraz, slovo Charakter. Co znamená pojem Charakter z kategorie Psychologie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Charakter s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Charakter patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: význam pojmu, slovník, informace, Charakter, vysvětlení, wiki, Psychologie, popis, přesný význam, slovo, co znamená, synonymum, heslo, co to je, význam, pojem

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Charakter? resp. jaký je význam pojmu Charakter? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Charakter, odpověď na dotaz co je to Charakter?. Víte např. kdo to je Rychtář? Znáte a víte kdo je Čecháček? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?