Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Charakter. Co znamená pojem Charakter z kategorie Psychologie?

Co to je Charakter? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Charakter?

Charakter jednotlivce souvisí s temperamentem a strukturou osobnosti. Složka charakteru se podílí na chování a jednání člověka. Jedním z nejzásadnějších prvků charakteru je vztah člověka k sobě samému. Ze sebepojetí vyplývají hlavní složky, kterými jsou sebevědomí, sebehodnocení a sebepoznání. V přeneseném významu lze slovo charakter spojit i s neživou krajinou.

Význam slova, termín, co je to Charakter? Odborný termín, výraz, slovo Charakter. Co znamená pojem Charakter z kategorie Psychologie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Charakter s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Charakter se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: heslo, Psychologie, informace, wiki, význam pojmu, definice, význam slova, co to je, Charakter, Charakter, co znamená, vysvětlení, termín, synonymum, slovo, význam

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Charakter? resp. jaká je definice slova Charakter? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Charakter, odpověď na dotaz co je to Charakter?. Víte např. kdo to je Kustod? Znáte a víte kdo je Čecháček? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Psychologie. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?