Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Canisterapie. Co znamená pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Co to je Canisterapie? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Canisterapie?

Canisterapie je označení pro formu terapie, léčby např. osob s duševním nebo tělesným onemocněním, kde se využívá také jako forma rehabilitace. Fyzický kontakt se psem vede ke zlepšení nálady, pomůže zmírnit depresi a pocit opuštěnosti, u dětí může vést k rozvoji zodpovědnosti tím, že je to živý tvor, o kterého se musejí starat. Řeč je pochopitelně o speciálně vycvičených psech v různých terapeutických zařízeních.

Význam slova, termín, co je to Canisterapie? Odborný termín, výraz, slovo Canisterapie. Co znamená pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Canisterapie? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Canisterapie je v kategorii Psychologie

Co znamená pojem Canisterapie? Výraz, definice slova z Wikipedie

Canisterapie je název pro metodu pozitivního psychosociálního a fyziorehabilitačního působení na potřebné osoby, prostřednictvím speciálně vedeného a cvičeného psa nebo feny (canis = latinsky pes).

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: heslo, formulace, slovo, informace, popis, pojem, přesný význam, přesný výraz, wiki, co znamená, synonymum, význam, význam slova, co to je, termín

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Canisterapie? resp. jaká je definice termínu Canisterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canisterapie, odpověď na dotaz co je to Canisterapie?. Víte např. kdo to je Podiatr? Znáte a víte kdo je Karel Janeček? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Canisterapie hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.