Co je to?
Výraz, termín, definice slova Autorita. Co znamená odborný pojem Autorita z kategorie Psychologie?

Co je to Autorita? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Autorita

Autorita má původ názvu v latině. Pojem autorita je označením pro vztah nebo osobu, popřípadě také úřad, který o něčem rozhoduje. Pokud autorita označuje osobu, jedná se o takového jedince, který je respektován členy určité skupiny a podle jehož názorů a rozhodnutí se ostatní řídí. Autorita je i označením vztahu k takové osobnosti. Autorita může být přirozená nebo formální. Jejím prostředkem není nátlak, ale je dána postavením a situací.

Význam slova, termín, co je to Autorita? Výraz, termín, definice slova Autorita. Co znamená odborný pojem Autorita z kategorie Psychologie?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Autorita? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Autorita se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: definice, Psychologie, slovník, Psychologie, informace, vysvětlení, co to je, význam, popis, wiki, synonymum, heslo, popis, slovo, význam pojmu

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Autorita? resp. co znamená Autorita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Autorita, odpověď na dotaz co je to Autorita?. Víte např. kdo to je Buddha? Znáte a víte kdo je Dramaturg? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Autorita v jiné sekci než Psychologie. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.