Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Astenik. Co znamená pojem Astenik z kategorie Psychologie?

Co to je Astenik? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Astenik

Astenik je typ člověka, který má štíhlou postavu, dlouhé končetiny, úzký a delší hrudník, slabou podkožní tukovou vrstvu a tenkou kůži. Kostra astenika je jemná, svalstvo jen slabě vyvinuté. Astenik má i výrazné psychické vlastnosti – bývá uzavřený, těžko se přizpůsobuje, je idealistický a často bývá ohrožen onemocněním schizofrenií – může mít halucinace nebo bludné představy a někdy u něj dochází i k rozpadu osobnosti.

Význam slova, termín, co je to Astenik? Odborný termín, výraz, slovo Astenik. Co znamená pojem Astenik z kategorie Psychologie?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Astenik? Potom se o definici podělte se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Astenik se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, formulace, informace, význam, popis, synonymum, vysvětlení, definice, heslo, význam slova, slovo, přesný význam

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Astenik? resp. jaký je přesný význam slova Astenik? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Astenik, odpověď na dotaz co je to Astenik?. Víte např. kdo to je Státní zaměstnanec? Znáte a víte kdo je Rodinný příslušník? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Astenik hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?