Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aspergerův syndrom. Co znamená pojem Aspergerův syndrom z kategorie Psychologie?

Co to je Aspergerův syndrom? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Aspergerův syndrom

Aspergerův syndrom je nejméně závažný druh autizmu. Objevuje se v dětství a postižený jedinec má problémy se sociálními a emocionálními interakcemi ve zcela běžných situacích. Má nedostatečný výraz obličeje, neuplatňuje odpovídající oční kontakt, gesta a držení těla působí neohrabaně. Opakuje stejné vzorce chování, dodržuje rituály.
Aspergerův syndrom se vyznačuje také silným zaujetím nebo posedlostí určitými tématy. Nedá se cíleně léčit, pouze pedagogicky působit.

Význam slova, termín, co je to Aspergerův syndrom? Odborný termín, výraz, slovo Aspergerův syndrom. Co znamená pojem Aspergerův syndrom z kategorie Psychologie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Aspergerův syndrom s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Aspergerův syndrom se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: význam, vysvětlení, co znamená, přesný význam, pojem, formulace, informace, popis, Psychologie, význam slova, Psychologie, termín, význam pojmu, co to je, wiki, Aspergerův syndrom

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Aspergerův syndrom? resp. co přesně označuje termín Aspergerův syndrom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aspergerův syndrom, odpověď na dotaz co je to Aspergerův syndrom?. Víte např. kdo to je Milenka? Znáte a víte kdo je Rychtář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Aspergerův syndrom i v jiných kategoriích (než Psychologie). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.