Co je to?
Definice odborného termínu, slova Arogance. Co znamená pojem Arogance z kategorie Psychologie?

Co je to Arogance? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Arogance?

Mezi negativní lidské povahové vlastnosti patří arogance. Slovo pochází z francouzského jazyka, ale již dříve bylo odvozeno z latiny, a značí velké ego a nadměrně vyvinuté sebevědomí. Navenek se arogantní člověk projevuje nadutě, namyšleně, pyšně a pohrdavě vůči ostatním lidem. Jedná se o projev pohrdání. Kromě lidského jedince se slovo arogance může využívat i v případě úřadů či institucí.

Význam slova, termín, co je to Arogance? Definice odborného termínu, slova Arogance. Co znamená pojem Arogance z kategorie Psychologie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Arogance můžete sdílet s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Arogance je v sekci Psychologie

Klíčová slova: význam pojmu, význam, termín, přesný výraz, popis, pojem, wiki, vysvětlení, Psychologie, formulace, co znamená, význam slova, Arogance, heslo, Psychologie

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Arogance? resp. co je to Arogance? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arogance, odpověď na dotaz co je to Arogance?. Víte např. kdo to je Angela Merkelová? Znáte a víte kdo je Elon Musk? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.