Co je to?
Definice odborného termínu, slova Arogance. Co znamená pojem Arogance z kategorie Psychologie?

Co je to Arogance? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Arogance

Mezi negativní lidské povahové vlastnosti patří arogance. Slovo pochází z francouzského jazyka, ale již dříve bylo odvozeno z latiny, a značí velké ego a nadměrně vyvinuté sebevědomí. Navenek se arogantní člověk projevuje nadutě, namyšleně, pyšně a pohrdavě vůči ostatním lidem. Jedná se o projev pohrdání. Kromě lidského jedince se slovo arogance může využívat i v případě úřadů či institucí.

Význam slova, termín, co je to Arogance? Definice odborného termínu, slova Arogance. Co znamená pojem Arogance z kategorie Psychologie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Arogance sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Arogance patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: definice, popis, pojem, význam slova, slovo, Psychologie, vysvětlení, synonymum, heslo, co to je, wiki, přesný význam, význam pojmu

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Arogance? resp. jaký je přesný význam slova Arogance? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arogance, odpověď na dotaz co je to Arogance?. Víte např. kdo to je Angela Merkelová? Znáte a víte kdo je Elon Musk? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Psychologie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.