Co je to?
Definice odborného termínu, slova Arogance. Co znamená pojem Arogance z kategorie Psychologie?

Co je to Arogance? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Arogance?

Mezi negativní lidské povahové vlastnosti patří arogance. Slovo pochází z francouzského jazyka, ale již dříve bylo odvozeno z latiny, a značí velké ego a nadměrně vyvinuté sebevědomí. Navenek se arogantní člověk projevuje nadutě, namyšleně, pyšně a pohrdavě vůči ostatním lidem. Jedná se o projev pohrdání. Kromě lidského jedince se slovo arogance může využívat i v případě úřadů či institucí.


Co je to Arogance? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Arogance. Co znamená pojem Arogance z kategorie Psychologie?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Arogance se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Arogance je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: lexikon, termín, odborné názvosloví, slovo, heslo, popis, synonymum, vysvětlení, co znamená, odborný výraz, význam slova, definice pojmu, význam pojmu, co to je, terminologie, co je to Arogance?, wiki, přesný význam


Pojem Arogance je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Arogance lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Arogance ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Arogance ve Wikipedii

Hledat slovo Arogance ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Arogance na Google.cz

Hledat výraz Arogance ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Arogance ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Arogance například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Arogance? resp. jaký je význam slova Arogance? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arogance, odpověď na dotaz co je to Arogance?. Víte např. kdo to je Statutární Zástupce? Znáte a víte kdo je Šimon Pánek? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Arogance i v jiných kategoriích (než Psychologie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.