Co je to?
Odborný výraz, definice slova Animozita. Co znamená pojem Animozita z kategorie Psychologie?

Co je to Animozita? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Animozita?

Výraz animozita znamená nenávistnost, předpojatost, zaujatost vůči něčemu nebo někomu.

Význam slova, termín, co je to Animozita? Odborný výraz, definice slova Animozita. Co znamená pojem Animozita z kategorie Psychologie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Animozita můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Animozita je v sekci Psychologie

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, formulace, popis, vysvětlení, slovník, termín, popis, co znamená, informace, synonymum, co to je, Psychologie, definice, pojem

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Animozita? resp. jaký je význam slova Animozita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Animozita, odpověď na dotaz co je to Animozita?. Víte např. kdo to je Premiér? Znáte a víte kdo je Svatá Barbora? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.