Co je to?
Odborný výraz, definice slova Animozita. Co znamená pojem Animozita z kategorie Psychologie?

Co je to Animozita? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Animozita?

Výraz animozita znamená nenávistnost, předpojatost, zaujatost vůči něčemu nebo někomu.

Význam slova, termín, co je to Animozita? Odborný výraz, definice slova Animozita. Co znamená pojem Animozita z kategorie Psychologie?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Animozita) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Animozita je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: přesný výraz, Psychologie, formulace, co znamená, popis, vysvětlení, slovo, pojem, termín, Animozita, význam pojmu, synonymum, význam slova, popis, slovník

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Animozita? resp. jaká je definice termínu Animozita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Animozita, odpověď na dotaz co je to Animozita?. Víte např. kdo to je Premiér? Znáte a víte kdo je Svatá Barbora? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.