Co je to?
Odborný výraz, definice slova Animozita. Co znamená pojem Animozita z kategorie Psychologie?

Co je to Animozita? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Animozita?

Výraz animozita znamená nenávistnost, předpojatost, zaujatost vůči něčemu nebo někomu.

Význam slova, termín, co je to Animozita? Odborný výraz, definice slova Animozita. Co znamená pojem Animozita z kategorie Psychologie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Animozita sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Animozita je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: definice, heslo, informace, Psychologie, wiki, slovník, formulace, popis, popis, Psychologie, přesný výraz, Animozita, význam slova, význam pojmu, synonymum

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Animozita? resp. jaká je definice termínu Animozita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Animozita, odpověď na dotaz co je to Animozita?. Víte např. kdo to je Premiér? Znáte a víte kdo je Svatá Barbora? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Animozita i v jiných kategoriích (než Psychologie). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.