Co je to?
Odborný výraz, definice slova Alter ego. Co znamená pojem Alter ego z kategorie Psychologie?

Co je to Alter ego? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Alter ego?

Alter ego lze přeložit jako druhé já. Jedná se o latinský výraz, kterým je označována nějaká fiktivní osoba, která je stejná jako samotný autor smyšlenky. Jako odborný výraz se užívá v literatuře. Jedná se o takovou postavu, se kterou se autor ztotožňuje.
V běžném životě se jedná o postavu, která existuje pouze v představách. Někdy alter ego umožňuje autorovi uskutečňovat jeho představy. Pojem se také využívá v psychologii a psychiatrii.

Význam slova, termín, co je to Alter ego? Odborný výraz, definice slova Alter ego. Co znamená pojem Alter ego z kategorie Psychologie?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Alter ego) můžete sdílet s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Alter ego je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: popis, Alter ego, wiki, heslo, pojem, informace, synonymum, přesný výraz, popis, význam slova, význam, co znamená, Psychologie, termín, slovo

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Alter ego? resp. co je to Alter ego? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alter ego, odpověď na dotaz co je to Alter ego?. Víte např. kdo to je Udavač? Znáte a víte kdo je Autista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Alter ego hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.