Co je to?
Definice výrazu Zima. Co znamená odborný pojem Zima z kategorie Příroda?

Co to je Zima? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Zima

Zima patří k ročním obdobím. Nachází se mezi jarem a podzimem. Střídá se s létem na severní a jižní polokouli. Astronomicky je začátkem zimy zimní slunovrat, což je doba nejdelší noci a nejkratšího dne. To je na severní polokouli 21.března, na jižní polokouli 23. září.
Zima je typická nejnižšími teplotami z celého roku, mrazem a sněhem. Jde o měsíce prosinec, leden a únor.

Význam slova, termín, co je to Zima? Definice výrazu Zima. Co znamená odborný pojem Zima z kategorie Příroda?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Zima? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Zima se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: Zima, význam pojmu, Příroda, wiki, vysvětlení, význam slova, co znamená, popis, Příroda, informace, synonymum, formulace, přesný význam, heslo, přesný výraz, slovo

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Zima? resp. co přesně označuje termín Zima? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zima, odpověď na dotaz co je to Zima?. Víte např. kdo to je Outsider? Znáte a víte kdo je Kacíř? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Příroda). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.