Co je to?
Definice výrazu Vzduch. Co znamená odborný pojem Vzduch z kategorie Příroda?

Co to je Vzduch? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Vzduch?

Vzduch je pojmenování směsi plynů, které tvoří atmosféru Země. Obklopuje Zemi přibližně do výše 100 km. Vzduch je základní podmínkou procesů probíhajících v přírodě i v organizmech. Bez vzduchu by živé organizmy nemohly existovat. Ve vzduchu probíhá koloběh vody a udržuje se teplota, ve které je možný život.
Vzduch se využívá i v průmyslu, například v motorech, při výrobě energie nebo při vytápění. Hlavní složkou vzduchu jsou plyny – především dusík, kyslík, argon, helium, oxid uhličitý, neon, vodík, metan, krypton, xenon a další.

Význam slova, termín, co je to Vzduch? Definice výrazu Vzduch. Co znamená odborný pojem Vzduch z kategorie Příroda?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Vzduch můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Vzduch je v sekci Příroda

Klíčová slova: informace, synonymum, popis, formulace, Příroda, význam, heslo, wiki, termín, význam slova, přesný výraz, co to je, co znamená

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Vzduch? resp. co je to Vzduch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vzduch, odpověď na dotaz co je to Vzduch?. Víte např. kdo to je Dědic? Znáte a víte kdo je Myslivec? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Příroda U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.