Co je to?
Definice výrazu Vzduch. Co znamená odborný pojem Vzduch z kategorie Příroda?

Co to je Vzduch? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Vzduch

Vzduch je pojmenování směsi plynů, které tvoří atmosféru Země. Obklopuje Zemi přibližně do výše 100 km. Vzduch je základní podmínkou procesů probíhajících v přírodě i v organizmech. Bez vzduchu by živé organizmy nemohly existovat. Ve vzduchu probíhá koloběh vody a udržuje se teplota, ve které je možný život.
Vzduch se využívá i v průmyslu, například v motorech, při výrobě energie nebo při vytápění. Hlavní složkou vzduchu jsou plyny – především dusík, kyslík, argon, helium, oxid uhličitý, neon, vodík, metan, krypton, xenon a další.

Význam slova, termín, co je to Vzduch? Definice výrazu Vzduch. Co znamená odborný pojem Vzduch z kategorie Příroda?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vzduch sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Vzduch patří do sekce Příroda

Klíčová slova: přesný význam, heslo, význam, co to je, informace, Příroda, Vzduch, přesný výraz, význam slova, formulace, definice, popis, wiki, termín, Příroda

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Vzduch? resp. jaký je přesný význam slova Vzduch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vzduch, odpověď na dotaz co je to Vzduch?. Víte např. kdo to je Dědic? Znáte a víte kdo je Myslivec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Vzduch i v jiných kategoriích (než Příroda). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.