Co je to?
Výraz, termín, definice slova Úmoří. Co znamená odborný pojem Úmoří z kategorie Příroda?

Co je to Úmoří? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Úmoří

Oblast zemské pevniny, z jejíhož povrchu stéká veškerá nahromaděná voda řekami postupně do jednoho moře či oceánu. Hranice jednotlivých pevninských úmoří přesně vymezují hřebeny hor na Zemi. Na zeměkouli existují úmoří patřící největším oceánům: Tichému, Atlantskému, Indickému a Severnímu ledovému oceánu.

Význam slova, termín, co je to Úmoří? Výraz, termín, definice slova Úmoří. Co znamená odborný pojem Úmoří z kategorie Příroda?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Úmoří? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Úmoří se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: Příroda, slovo, pojem, informace, popis, wiki, význam pojmu, co znamená, přesný výraz, význam slova, vysvětlení, synonymum, heslo, význam, Příroda

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Úmoří? resp. co znamená Úmoří? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Úmoří, odpověď na dotaz co je to Úmoří?. Víte např. kdo to je Iluzionista? Znáte a víte kdo je Rambo? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Příroda. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.