Co je to?
Výraz, termín, definice slova Tajfun. Co znamená odborný pojem Tajfun z kategorie Příroda?

Co je to Tajfun? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Tajfun

Tajfun je označení pro tropickou cyklónu. Podobá se velkému víru a ve svém středu má typické oko. Útvar má průměr od 100 do 2000 km a pohybuje se rychlostí až 300 km/hod.
Tajfun vzniká v subtropických oblastech. Označení tajfun je typické pro oblast jihovýchodní Asie. Název získal podle řeckého boha Typhona, otce větrů.


Co je to Tajfun? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Tajfun. Co znamená odborný pojem Tajfun z kategorie Příroda?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tajfun sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Tajfun patří do sekce Příroda

Klíčová slova: lexikon, slovo, přesný význam, přesný výraz, definice, informace, terminologie, názvosloví, terminus technicus, odborné názvosloví, termín, Příroda, Příroda, formulace, co to je, wiki, co znamená, význam slova


Pojem Tajfun je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat heslo Tajfun ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Tajfun na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tajfun ve Wikimedia Commons

Najít heslo Tajfun ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Tajfun ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Tajfun ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tajfun například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Tajfun? resp. co se přesně ukrývá za slovem Tajfun? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tajfun, odpověď na dotaz co je to Tajfun?. Víte např. kdo to je Olga Lounová? Znáte a víte kdo je Smažka? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Příroda). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.