Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tailleur. Co znamená pojem Tailleur z kategorie Příroda?

Co je to Tailleur? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Tailleur

Krejčí, který má na starosti střih a šití celých modelových oděvů na zakázku. V dalším významu jde také o konkrétní oblečení ušité na míru zákazníkovi nebo přímo o kalhotový kostým. Šití na míru na zakázku je dnes hlavně luxusní záležitostí, protože v 19. století se během průmyslové revoluce rozšířilo konfekční oblečení, jež splňovalo běžné nároky. Výraz tailleur pochází z francouzštiny.

Význam slova, termín, co je to Tailleur? Odborný výraz, definice slova Tailleur. Co znamená pojem Tailleur z kategorie Příroda?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Tailleur s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Tailleur patří do kategorie Příroda

Klíčová slova: synonymum, co to je, význam slova, popis, slovo, co znamená, heslo, Příroda, přesný význam, termín, Tailleur, definice, pojem, Tailleur, význam, wiki

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Tailleur? resp. co je to Tailleur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tailleur, odpověď na dotaz co je to Tailleur?. Víte např. kdo to je Tesař? Znáte a víte kdo je Vladimír Menšík? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Příroda Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.