Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tailleur. Co znamená pojem Tailleur z kategorie Příroda?

Co je to Tailleur? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Tailleur?

Krejčí, který má na starosti střih a šití celých modelových oděvů na zakázku. V dalším významu jde také o konkrétní oblečení ušité na míru zákazníkovi nebo přímo o kalhotový kostým. Šití na míru na zakázku je dnes hlavně luxusní záležitostí, protože v 19. století se během průmyslové revoluce rozšířilo konfekční oblečení, jež splňovalo běžné nároky. Výraz tailleur pochází z francouzštiny.

Význam slova, termín, co je to Tailleur? Odborný výraz, definice slova Tailleur. Co znamená pojem Tailleur z kategorie Příroda?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tailleur se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Tailleur se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: pojem, popis, definice, wiki, formulace, termín, význam slova, popis, heslo, co znamená, synonymum, přesný výraz, přesný význam

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Tailleur? resp. jaký je přesný význam slova Tailleur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tailleur, odpověď na dotaz co je to Tailleur?. Víte např. kdo to je Sámo? Znáte a víte kdo je Jidáš? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Příroda). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.