Co je to?
Definice výrazu Světelné znečištění. Co znamená odborný pojem Světelné znečištění z kategorie Příroda?

Co to je Světelné znečištění? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Světelné znečištění

Světelné znečištění je používáno jako označení pro světlo, které vytvořil člověk, ale které má vedlejší negativní a rušivé účinky. Může se jednat o různá oslnění, světlo pronikající do obydlí, osvětlení míst tam, kde to není žádoucí a podobně.
Často se pojem světelné znečištění využívá pro pojmenování rozptylu světla ve větších městech – jedná se o zdroje jako veřejné osvětlení, nasvícení různých ploch, světelné reklamy a další možnosti nešetrného osvětlení. Negativní vliv tohoto znečištění je prokázaný a používá se i jako právní termín.

Význam slova, termín, co je to Světelné znečištění? Definice výrazu Světelné znečištění. Co znamená odborný pojem Světelné znečištění z kategorie Příroda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Světelné znečištění s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Světelné znečištění se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: význam slova, co to je, přesný význam, slovo, pojem, wiki, slovník, termín, heslo, informace, definice, Příroda, vysvětlení, přesný výraz, Světelné znečištění

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Světelné znečištění? resp. jaký je přesný význam slova Světelné znečištění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Světelné znečištění, odpověď na dotaz co je to Světelné znečištění?. Víte např. kdo to je Šaman? Znáte a víte kdo je Karel Roden? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Příroda). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.