Co je to?
Definice odborného termínu, slova Sněžná čára. Co znamená pojem Sněžná čára z kategorie Příroda?

Co je to Sněžná čára? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Sněžná čára?

Sněžná čára je pojmenování pro místo, kde končí trvalá sněhová přikrývka. Jedná se také o hranici tání sněhu. Její umístění záleží na místním klimatu.
Nejvyšší sněžnou čáru je možno nalézt v Tibetu, nejnižší se nachází v Zemi Františka Josefa. Obecně se dá říci, že směrem k pólům se sněžná čára snižuje, nejvýše položená je na rovníku.


Co je to Sněžná čára? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Sněžná čára. Co znamená pojem Sněžná čára z kategorie Příroda?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sněžná čára s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Sněžná čára se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, význam pojmu, význam slova, odborný výraz, slovník, Sněžná čára, synonymum, wiki, formulace, terminus technicus, co to je, popis, lexikon, termín, Příroda, informace, definice pojmu


Pojem Sněžná čára je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Sněžná čára zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Sněžná čára ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sněžná čára ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Sněžná čára na Youtube

Zkusit najít termín Sněžná čára ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Sněžná čára ve Wikislovníku

Hledat výraz Sněžná čára ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Sněžná čára například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Sněžná čára? resp. co znamená slovo Sněžná čára? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sněžná čára, odpověď na dotaz co je to Sněžná čára?. Víte např. kdo to je Zlatý slavík? Znáte a víte kdo je Logistik? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Sněžná čára i v jiných kategoriích (než Příroda). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.