Co je to?
Definice výrazu Přírodní rezervace. Co znamená odborný pojem Přírodní rezervace z kategorie Příroda?

Co to je Přírodní rezervace? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Přírodní rezervace

Přírodní rezervace patří mezi zvláště chráněná území s malou plochou. Přírodní rezervace je definována zákonem o ochraně přírody a krajiny. Přírodní rezervace jsou označovány nápisy a cedulemi se státním znakem. Jejich hranice se vymezují dvěma červenými pruhy.
Do přírodní rezervace bývá většinou omezený vstup. V přírodní rezervaci jsou chráněny jedinečné ekosystémy, vzácné nebo ohrožené organizmy či anorganické útvary.

Význam slova, termín, co je to Přírodní rezervace? Definice výrazu Přírodní rezervace. Co znamená odborný pojem Přírodní rezervace z kategorie Příroda?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Přírodní rezervace můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Přírodní rezervace je v sekci Příroda

Klíčová slova: formulace, definice, heslo, pojem, Přírodní rezervace, co to je, popis, wiki, slovo, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, popis

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Přírodní rezervace? resp. co je to Přírodní rezervace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přírodní rezervace, odpověď na dotaz co je to Přírodní rezervace?. Víte např. kdo to je Nela Lisková? Znáte a víte kdo je Valach? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Přírodní rezervace hledat i v jiných kategoriích (než Příroda) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..