Co je to?
Definice výrazu Přírodní rezervace. Co znamená odborný pojem Přírodní rezervace z kategorie Příroda?

Co to je Přírodní rezervace? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Přírodní rezervace

Přírodní rezervace patří mezi zvláště chráněná území s malou plochou. Přírodní rezervace je definována zákonem o ochraně přírody a krajiny. Přírodní rezervace jsou označovány nápisy a cedulemi se státním znakem. Jejich hranice se vymezují dvěma červenými pruhy.
Do přírodní rezervace bývá většinou omezený vstup. V přírodní rezervaci jsou chráněny jedinečné ekosystémy, vzácné nebo ohrožené organizmy či anorganické útvary.

Význam slova, termín, co je to Přírodní rezervace? Definice výrazu Přírodní rezervace. Co znamená odborný pojem Přírodní rezervace z kategorie Příroda?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Přírodní rezervace se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: slovo, Příroda, heslo, vysvětlení, informace, přesný význam, synonymum, co znamená, význam pojmu, přesný výraz, Přírodní rezervace, popis, Příroda, význam slova, definice, formulace

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Přírodní rezervace? resp. co se přesně ukrývá za slovem Přírodní rezervace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přírodní rezervace, odpověď na dotaz co je to Přírodní rezervace?. Víte např. kdo to je Karla Šlechtová? Znáte a víte kdo je Pohrobek? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Přírodní rezervace hledat i v jiných kategoriích (než Příroda) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..