Co je to?
Definice výrazu, termínu Příroda. Co znamená odborný pojem Příroda z kategorie Příroda?

Co je to Příroda? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Příroda?

Příroda je označení pro hmotný svět, který nebyl vytvořen člověkem. Je tvořena přírodninami a dělí se na přírodu živou a neživou. Živou přírodu tvoří organizmy, tedy bakterie, houby, rostliny a živočichové.
Neživá příroda je tvořena neživými přírodninami, mezi které patří slunce, voda, vzduch půda, minerály a horniny.

Význam slova, termín, co je to Příroda? Definice výrazu, termínu Příroda. Co znamená odborný pojem Příroda z kategorie Příroda?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Příroda můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Příroda se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: definice, popis, informace, význam slova, synonymum, pojem, co to je, význam, přesný význam, přesný výraz, Příroda, slovník, popis, wiki, co znamená

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Příroda? resp. co to je Příroda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Příroda, odpověď na dotaz co je to Příroda?. Víte např. kdo to je Alzheimer? Znáte a víte kdo je Martin Přikryl? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Příroda Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.