Co je to?
Výraz, termín, definice slova Počasí. Co znamená odborný pojem Počasí z kategorie Příroda?

Co je to Počasí? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Počasí?

Počasí představuje okamžitý stav ovzduší na konkrétním místě. Počasí je ovlivňováno stavem veškerých atmosferických jevů, jedná se zejména o teplotu vzduchu, rychlost a směr větru, stav oblačnosti a srážek apod.
Počasí je tedy odrazem situace v atmosféře, respektive v její, pro nás nejbližší části, troposféře. Obecný a dlouhodobější charakter počasí v dané oblasti se nazývá podnebí.
Počasí se mění v závislosti na atmosferických jevech, avšak i na jedinečné poloze místa na planetě Zemi nebo na nadmořské výšce.

Význam slova, termín, co je to Počasí? Výraz, termín, definice slova Počasí. Co znamená odborný pojem Počasí z kategorie Příroda?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Počasí můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Počasí je v kategorii Příroda

Klíčová slova: Příroda, pojem, slovník, Počasí, popis, význam pojmu, Počasí, termín, Příroda, definice, formulace, přesný význam, vysvětlení, slovo, informace, význam

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Počasí? resp. co se skrývá pod slovem Počasí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Počasí, odpověď na dotaz co je to Počasí?. Víte např. kdo to je Humanista? Znáte a víte kdo je Lucifer? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Příroda). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.