Co je to?
Definice výrazu, termínu Permakultura. Co znamená odborný pojem Permakultura z kategorie Příroda?

Co je to Permakultura? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Permakultura

Permakultura je určitý způsob nahlížení a přístupu k životnímu prostředí, floře i fauně a zemědělství. Někdy bývá zaměňována s ekologickým zemědělstvím, ale to je značně omezený a nepřesný výklad. V permakultuře jde o obnovu a trvalou udržitelnost přírodních zdrojů.
Používanými metodami k dosažení tohoto cíle slouží využití dešťové vody, přírodní stavitelství, agrolesnictví, použití vyvýšených záhonů, plošné mulčování, řízená střídavá pastva a dělení pozemků na zóny.

Význam slova, termín, co je to Permakultura? Definice výrazu, termínu Permakultura. Co znamená odborný pojem Permakultura z kategorie Příroda?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Permakultura s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Permakultura se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: termín, Permakultura, slovník, formulace, Permakultura, význam pojmu, heslo, popis, definice, Příroda, význam slova, vysvětlení, synonymum, slovo, pojem, Příroda

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Permakultura? resp. co přesně znamená slovo Permakultura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Permakultura, odpověď na dotaz co je to Permakultura?. Víte např. kdo to je Koroner? Znáte a víte kdo je Vlasta Parkanová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Příroda. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.