Co je to?
Definice výrazu, termínu Permakultura. Co znamená odborný pojem Permakultura z kategorie Příroda?

Co je to Permakultura? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Permakultura

Permakultura je určitý způsob nahlížení a přístupu k životnímu prostředí, floře i fauně a zemědělství. Někdy bývá zaměňována s ekologickým zemědělstvím, ale to je značně omezený a nepřesný výklad. V permakultuře jde o obnovu a trvalou udržitelnost přírodních zdrojů.
Používanými metodami k dosažení tohoto cíle slouží využití dešťové vody, přírodní stavitelství, agrolesnictví, použití vyvýšených záhonů, plošné mulčování, řízená střídavá pastva a dělení pozemků na zóny.

Význam slova, termín, co je to Permakultura? Definice výrazu, termínu Permakultura. Co znamená odborný pojem Permakultura z kategorie Příroda?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Permakultura s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Permakultura patří do kategorie Příroda

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, informace, Permakultura, heslo, termín, přesný význam, slovník, synonymum, pojem, Příroda, popis, význam slova, formulace, co znamená, definice

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Permakultura? resp. co je to Permakultura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Permakultura, odpověď na dotaz co je to Permakultura?. Víte např. kdo to je Michael Kors? Znáte a víte kdo je Vlasta Parkanová? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Příroda). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.