Co je to?
Výraz, termín, definice slova Natura 2000. Co znamená odborný pojem Natura 2000 z kategorie Příroda?

Co je to Natura 2000? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Natura 2000

Natura 2000 je název soustavy chráněných území, která mají chránit biologickou různost. Na vytváření této soustavy se společně podílejí členské státy Evropské unie. Pro zařazení musí území splňovat přesně stanovené podmínky.
Předmětem ochrany jsou nejohroženější a nejvzácnější rostliny, živočichové a přírodní stanoviště. Do Natury 2000 je zatím zařazeno cca 250 přírodních stanovišť, přes 200 druhů živočichů, necelé dvě stovky ptáků a skoro 450 druhů rostlin.

Význam slova, termín, co je to Natura 2000? Výraz, termín, definice slova Natura 2000. Co znamená odborný pojem Natura 2000 z kategorie Příroda?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Natura 2000? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Natura 2000 je v kategorii Příroda

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, Příroda, význam slova, heslo, termín, Natura 2000, Příroda, význam pojmu, vysvětlení, wiki, formulace, co to je, pojem, definice, slovo

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Natura 2000? resp. co se skrývá pod slovem Natura 2000? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Natura 2000, odpověď na dotaz co je to Natura 2000?. Víte např. kdo to je Hulibrk? Znáte a víte kdo je Lenka Dusilová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Natura 2000 hledat i v jiných kategoriích (než Příroda) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..