Co je to?
Výraz, termín, definice slova Natura 2000. Co znamená odborný pojem Natura 2000 z kategorie Příroda?

Co je to Natura 2000? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Natura 2000?

Natura 2000 je název soustavy chráněných území, která mají chránit biologickou různost. Na vytváření této soustavy se společně podílejí členské státy Evropské unie. Pro zařazení musí území splňovat přesně stanovené podmínky.
Předmětem ochrany jsou nejohroženější a nejvzácnější rostliny, živočichové a přírodní stanoviště. Do Natury 2000 je zatím zařazeno cca 250 přírodních stanovišť, přes 200 druhů živočichů, necelé dvě stovky ptáků a skoro 450 druhů rostlin.

Význam slova, termín, co je to Natura 2000? Výraz, termín, definice slova Natura 2000. Co znamená odborný pojem Natura 2000 z kategorie Příroda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Natura 2000 se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Natura 2000 se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, Příroda, popis, co to je, termín, heslo, význam slova, pojem, význam pojmu, přesný výraz, Natura 2000, formulace, popis, definice

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Natura 2000? resp. co znamená Natura 2000? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Natura 2000, odpověď na dotaz co je to Natura 2000?. Víte např. kdo to je Altistka? Znáte a víte kdo je Morfeus? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Natura 2000 hledat i v jiných kategoriích (než Příroda) Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..