Co je to?
Výraz, termín, definice slova Natura 2000. Co znamená odborný pojem Natura 2000 z kategorie Příroda?

Co je to Natura 2000? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Natura 2000?

Natura 2000 je název soustavy chráněných území, která mají chránit biologickou různost. Na vytváření této soustavy se společně podílejí členské státy Evropské unie. Pro zařazení musí území splňovat přesně stanovené podmínky.
Předmětem ochrany jsou nejohroženější a nejvzácnější rostliny, živočichové a přírodní stanoviště. Do Natury 2000 je zatím zařazeno cca 250 přírodních stanovišť, přes 200 druhů živočichů, necelé dvě stovky ptáků a skoro 450 druhů rostlin.

Význam slova, termín, co je to Natura 2000? Výraz, termín, definice slova Natura 2000. Co znamená odborný pojem Natura 2000 z kategorie Příroda?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Natura 2000 můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Natura 2000 se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: definice, Příroda, Natura 2000, wiki, význam, slovo, slovník, co to je, význam slova, přesný výraz, pojem, Příroda, formulace, popis, termín

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Natura 2000? resp. co to je Natura 2000? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Natura 2000, odpověď na dotaz co je to Natura 2000?. Víte např. kdo to je Altistka? Znáte a víte kdo je Morfeus? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Natura 2000 hledat i v jiných kategoriích (než Příroda) Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..