Co je to?
Definice výrazu, termínu Mikroklima. Co znamená odborný pojem Mikroklima z kategorie Příroda?

Co je to Mikroklima? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Mikroklima?

Mikroklima je pojmenování klimatu oblasti s malou rozlohou. Toto klima se odlišuje od klimatických podmínek blízkého okolí. K odlišnostem došlo vlivem okolí a místních zvláštností, takže toto klima je v dané oblasti neočekávané.
Podmínkami a zvláštnostmi mohou být například nadmořská výška oblasti, povrch, jeho utváření a tvar, vegetace, vodní plochy a vodní poměry a podobně.

Význam slova, termín, co je to Mikroklima? Definice výrazu, termínu Mikroklima. Co znamená odborný pojem Mikroklima z kategorie Příroda?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Mikroklima? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Mikroklima se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, pojem, význam pojmu, Příroda, význam slova, slovník, Mikroklima, heslo, vysvětlení, synonymum, co znamená, definice, termín, Příroda

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Mikroklima? resp. co to je Mikroklima? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikroklima, odpověď na dotaz co je to Mikroklima?. Víte např. kdo to je Václav Klaus? Znáte a víte kdo je Kapsář? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Mikroklima i v jiných kategoriích (než Příroda). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.