Co je to?
Definice výrazu, termínu Mikroklima. Co znamená odborný pojem Mikroklima z kategorie Příroda?

Co je to Mikroklima? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Mikroklima?

Mikroklima je pojmenování klimatu oblasti s malou rozlohou. Toto klima se odlišuje od klimatických podmínek blízkého okolí. K odlišnostem došlo vlivem okolí a místních zvláštností, takže toto klima je v dané oblasti neočekávané.
Podmínkami a zvláštnostmi mohou být například nadmořská výška oblasti, povrch, jeho utváření a tvar, vegetace, vodní plochy a vodní poměry a podobně.

Význam slova, termín, co je to Mikroklima? Definice výrazu, termínu Mikroklima. Co znamená odborný pojem Mikroklima z kategorie Příroda?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Mikroklima je v kategorii Příroda

Klíčová slova: vysvětlení, definice, co znamená, význam, Příroda, přesný výraz, Příroda, co to je, význam slova, heslo, popis, přesný význam, formulace, pojem, Mikroklima, termín

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Mikroklima? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Mikroklima? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikroklima, odpověď na dotaz co je to Mikroklima?. Víte např. kdo to je Mnich? Znáte a víte kdo je Radovan Vítek? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Příroda U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.