Co je to?
Definice výrazu, termínu Mikroklima. Co znamená odborný pojem Mikroklima z kategorie Příroda?

Co je to Mikroklima? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Mikroklima?

Mikroklima je pojmenování klimatu oblasti s malou rozlohou. Toto klima se odlišuje od klimatických podmínek blízkého okolí. K odlišnostem došlo vlivem okolí a místních zvláštností, takže toto klima je v dané oblasti neočekávané.
Podmínkami a zvláštnostmi mohou být například nadmořská výška oblasti, povrch, jeho utváření a tvar, vegetace, vodní plochy a vodní poměry a podobně.

Význam slova, termín, co je to Mikroklima? Definice výrazu, termínu Mikroklima. Co znamená odborný pojem Mikroklima z kategorie Příroda?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Mikroklima? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Mikroklima patří do sekce Příroda

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, význam, význam pojmu, Mikroklima, synonymum, co to je, popis, co znamená, význam slova, definice, popis, slovník, termín, pojem

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Mikroklima? resp. jaká je definice slova Mikroklima? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikroklima, odpověď na dotaz co je to Mikroklima?. Víte např. kdo to je Václav Klaus? Znáte a víte kdo je Kapsář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Mikroklima i v jiných kategoriích (než Příroda). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.