Co je to?
Definice výrazu, termínu Léto. Co znamená odborný pojem Léto z kategorie Příroda?

Co je to Léto? Význam slova

Co znamená termín Léto? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Léto je jedno ze čtyř ročních období. Je umístěno mezi jaro a podzim. Jde o měsíce červen, červenec a srpen. Na severní polokouli začíná kolem 1. nebo 21. června.
Léto má nejdelší dny s největším množstvím teplých a horkých dnů. Astronomicky přichází léto s červnovým slunovratem a končí podzimní rovnodenností. V průběhu léta se prodlužují noci a dny jsou kratší.

Význam slova, termín, co je to Léto? Definice výrazu, termínu Léto. Co znamená odborný pojem Léto z kategorie Příroda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Léto je v sekci Příroda

Klíčová slova: význam pojmu, Příroda, význam slova, Léto, pojem, slovo, význam, přesný význam, co to je, informace, definice, Léto, formulace, wiki, vysvětlení, co znamená

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Léto? resp. jaký je význam pojmu Léto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Léto, odpověď na dotaz co je to Léto?. Víte např. kdo to je Teenager? Znáte a víte kdo je Klára Vytisková? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Léto hledat i v jiných kategoriích (než Příroda) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!