Co je to?
Definice výrazu, termínu Léto. Co znamená odborný pojem Léto z kategorie Příroda?

Co je to Léto? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Léto

Léto je jedno ze čtyř ročních období. Je umístěno mezi jaro a podzim. Jde o měsíce červen, červenec a srpen. Na severní polokouli začíná kolem 1. nebo 21. června.
Léto má nejdelší dny s největším množstvím teplých a horkých dnů. Astronomicky přichází léto s červnovým slunovratem a končí podzimní rovnodenností. V průběhu léta se prodlužují noci a dny jsou kratší.

Význam slova, termín, co je to Léto? Definice výrazu, termínu Léto. Co znamená odborný pojem Léto z kategorie Příroda?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Léto? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Léto patří do sekce Příroda

Klíčová slova: Příroda, co znamená, pojem, slovník, Léto, wiki, slovo, formulace, vysvětlení, význam pojmu, Léto, co to je, termín, přesný význam, synonymum, definice

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Léto? resp. jaká je definice slova Léto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Léto, odpověď na dotaz co je to Léto?. Víte např. kdo to je Opat? Znáte a víte kdo je Klára Vytisková? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Příroda). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!