Co je to?
Definice výrazu Les. Co znamená odborný pojem Les z kategorie Příroda?

Co to je Les? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Les

Porost složený z velkého množství dřevin tedy dřevitých rostlin, které mají vyšší stromové patro, nejedná se proto o keře. Jeho nejdůležitější součástí jsou listnaté nebo jehličnaté stromy, rostliny v nižších patrech a živočichové, kteří v tomto ekosystému žijí. Lesníci považují za les porost vysoký minimálně 5 metrů, v němž se koruny jednotlivých stromů vzájemně překyrývají, zasahují do sebe alespoň v 25 %.

Význam slova, termín, co je to Les? Definice výrazu Les. Co znamená odborný pojem Les z kategorie Příroda?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Les? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Les se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: co to je, přesný výraz, heslo, Příroda, slovo, termín, wiki, vysvětlení, význam pojmu, formulace, Příroda, definice, přesný význam, význam, synonymum, popis

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Les? resp. co přesně označuje termín Les? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Les, odpověď na dotaz co je to Les?. Víte např. kdo to je Mentalista? Znáte a víte kdo je Tchyně? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Příroda Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.