Co je to?
Definice výrazu Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Co to je Konifery? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Konifery

Různé jehličnaté dřeviny bez šišek se nazývají konifery. Patří mezi ně cypřiš, jalovec, borovice, jedle, modřín, smrk, túje, tsuga a tis. Pokud by se konifery vysadily v normální půdě, postupem času by se dorostly větší výšky. V květináči je ovšem menší množství zeminy, díky čemuž konifery příliš nevyrostou, protože mají přesně vymezený prostor.

Význam slova, termín, co je to Konifery? Definice výrazu Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Konifery s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Konifery je v kategorii Příroda

Klíčová slova: popis, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, wiki, slovník, co znamená, Příroda, význam slova, co to je, termín, definice, informace, heslo, význam, vysvětlení

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Konifery? resp. jaká je definice slova Konifery? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konifery, odpověď na dotaz co je to Konifery?. Víte např. kdo to je Kokot? Znáte a víte kdo je Transgender? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Příroda. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?