Co je to?
Definice výrazu Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Co to je Konifery? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Konifery?

Různé jehličnaté dřeviny bez šišek se nazývají konifery. Patří mezi ně cypřiš, jalovec, borovice, jedle, modřín, smrk, túje, tsuga a tis. Pokud by se konifery vysadily v normální půdě, postupem času by se dorostly větší výšky. V květináči je ovšem menší množství zeminy, díky čemuž konifery příliš nevyrostou, protože mají přesně vymezený prostor.


Co je to Konifery? Význam slova, termín, Definice výrazu Konifery. Co znamená odborný pojem Konifery z kategorie Příroda?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Konifery sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Konifery je v kategorii Příroda

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, termín, informace, co znamená, co to je, význam slova, Příroda, Příroda, co je to Konifery?, názvosloví, heslo, terminus technicus, přesný význam, význam pojmu, formulace, synonymum, slovník


Pojem Konifery je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat slovo Konifery ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Konifery ve Wikislovníku

Hledat pojem Konifery ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Konifery ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Konifery ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Konifery ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Konifery například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Konifery? resp. co se skrývá pod slovem Konifery? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konifery, odpověď na dotaz co je to Konifery?. Víte např. kdo to je Mzdová účetní? Znáte a víte kdo je Transgender? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Příroda. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?