Co je to?
Definice odborného termínu, slova Globální oteplování. Co znamená pojem Globální oteplování z kategorie Příroda?

Co je to Globální oteplování? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Globální oteplování?

Globální oteplování je název užívaný pro změny teploty zemské atmosféry a také oceánů. Tento nárůst je pozorován v průběhu několik minulých desetiletí a je vědecky zkoumán. OSN uvádí ve svých údajích nárůst průměrné teploty o 0,74 stupňů za uplynulých 100 let. Zvedly se také hladiny moří až o 20 cm. S globálním oteplováním by měly souviset i další změny.
Názory na příčiny globálního oteplování jsou různé, za viníka bývá označeno znečištění životního prostředí, část vědců považuje globální oteplování za přirozené.

Význam slova, termín, co je to Globální oteplování? Definice odborného termínu, slova Globální oteplování. Co znamená pojem Globální oteplování z kategorie Příroda?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Globální oteplování s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Globální oteplování se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: Příroda, wiki, Globální oteplování, definice, význam, synonymum, přesný výraz, vysvětlení, termín, Globální oteplování, přesný význam, heslo, slovník, význam pojmu, formulace, co znamená

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Globální oteplování? resp. co je to Globální oteplování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Globální oteplování, odpověď na dotaz co je to Globální oteplování?. Víte např. kdo to je Živnostník? Znáte a víte kdo je Kurd? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Globální oteplování i v jiných kategoriích (než Příroda). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?