Co je to?
Odborný výraz, definice slova Endemit. Co znamená pojem Endemit z kategorie Příroda?

Co je to Endemit? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Endemit?

Endemit je název pro živočišný nebo rostlinný druh, který se vyskytuje pouze v přesně vymezené konkrétní oblasti a nikde jinde. Na tomto území endemit také vznikl a pouze zde se rozšířil.
Pojmenování bývá využíváno zvláště tam, kde se nějaký druh omezuje na území státu nebo je jeho stanoviště značně omezené.

Význam slova, termín, co je to Endemit? Odborný výraz, definice slova Endemit. Co znamená pojem Endemit z kategorie Příroda?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Endemit je v sekci Příroda

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, pojem, slovník, wiki, synonymum, Endemit, Příroda, co znamená, přesný význam, popis, heslo, co to je, přesný výraz, definice, vysvětlení

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Endemit? resp. co se skrývá pod slovem Endemit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Endemit, odpověď na dotaz co je to Endemit?. Víte např. kdo to je Vikář? Znáte a víte kdo je Monica Bellucci? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Endemit v jiné sekci než Příroda. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.