Co je to?
Odborný výraz, definice slova Endemit. Co znamená pojem Endemit z kategorie Příroda?

Co je to Endemit? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Endemit?

Endemit je název pro živočišný nebo rostlinný druh, který se vyskytuje pouze v přesně vymezené konkrétní oblasti a nikde jinde. Na tomto území endemit také vznikl a pouze zde se rozšířil.
Pojmenování bývá využíváno zvláště tam, kde se nějaký druh omezuje na území státu nebo je jeho stanoviště značně omezené.

Význam slova, termín, co je to Endemit? Odborný výraz, definice slova Endemit. Co znamená pojem Endemit z kategorie Příroda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Endemit s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Endemit se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: heslo, význam slova, význam, Příroda, wiki, přesný význam, Endemit, přesný výraz, informace, popis, formulace, význam pojmu, popis

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Endemit? resp. jaký je přesný význam slova Endemit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Endemit, odpověď na dotaz co je to Endemit?. Víte např. kdo to je Forman? Znáte a víte kdo je Alex Mynářová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Endemit i v jiných kategoriích (než Příroda). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.